Заростає пам’ять дикою травою камінь забуває їхні імена…

Тут буде нарис-роздум про стан польського цвинтаря. Про постійне піднімання поляками теми “Волинської різні” та незрозуміла байдужість до пам’яті мирно померлих поляків. Поки що розміщу фото. Можливо хтось знайде своїх родичів.


Заростає пам’ять дикою травою камінь забуває їхні імена…

One thought on “Заростає пам’ять дикою травою камінь забуває їхні імена…

 1. [http://translate.google.pl/#pl/uk/ – Please be understanding :)))]

  Добрий день.
  Велике спасибі за те, фотографії на веб-сайті. Дивно, скільки залишилося після цих 70-75 років. Ті, хто піклується про це місце протягом багатьох років і не дозволяли, щоб вирівняти його з землею, також заслуговують вдячність і глибоку повагу.
  Обидва мої дідусі та бабусі (від Отця і Матері) народився Берестечком. З того, що я знаю, на цьому кладовищі, а не моїх предків (але хто знає? :)))
  Я знаю, що тепер у вас є інші, більш важливі речі, але може бути, коли-небудь
  Я б із задоволенням приєднався до проекту польсько-українському з цим пов’язані. Або, можливо, хтось вже знаходиться на цьому – просто не знаю ситуацію, але у мене є хороші наміри. Якщо ви знаєте, вам мою адресу електронної пошти.
  З повагою,
  т
  —-
  —-
  Dzień dobry.
  Bardzo dziękuję za umieszczenie zdjęć na stronie internetowej. To niesamowite ile pozostało po tych 70-75 latach. Tym, którzy dbali o to miejsce przez lata i nie pozwolili, by zrównać je z ziemią też zasługują na wdzięczność i głęboki szacunek.
  Oboje moich Dziadków (ze strony Ojca i Matki) urodziło się pod Beresteczkiem. Z tego co wiem na tym cmentarzu raczej nie ma moich przodków (ale kto wie? :)))
  Wiem, że teraz macie inne, ważniejsze sprawy, ale może kiedyś
  chętnie bym się włączył w jakiś projekt polsko-ukraiński z tym związany. A może ktoś już się tym zajmuje – zupełnie nie znam sytuacji, ale mam dobre chęci. W razie czego znacie Państwo mój adres mailowy.
  Pozdrawiam serdecznie,
  t.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top