Відео

Фільм “Берестечко. Битва за Україну”
Український Родовід
Загадки української історії… Що ми знаємо про найбільшу битву 17 століття у Європі, битву під Берестечком? Чому європейська армія Яна ІІ Казимира у 1651 році направила свій головний удар на Волинь? Хто такий Іван Богун і чому він очолював українське військо? Хто переміг у грандіозній битві та де і як вона завершилась? Якою була українська держава 17 століття у відстоюванні свого православного світогляду та державної незалежності?
Частина 1
Частина 2
Автори фільму “Берестечко. Битва за Україну” про фільм

Фільм про розкопки під Берестечком
Автор сценарію та ведучий: Олексій Бухало, журналіст(телепередача “Так було”)
Відомий археолог Ігор Свєшніков з одержимістю займався розкопками поля битви під Берестечком. Як правило, доктору історії вдавалося розгадувати призначення речей. Проте, одного разу козаки з минулого змусили вченого довго мізкувати над невідомим приладом. Допоміг один із партійців, який випадково побачив дивну штукенцію.

Фільм “Поле Берестецької битви”
Автор сценарію та ведучий: Зиновій Суходуб
Режисер: Наталія Підгірська
Частина перша
Частина друга
Частина третя

Фільм “Козацькі могили”
Телекомпанія: ГЛАС
Цей фільм поєднує події сьогодення з історичними. Глядачеві відкривається можливість побачити заходи зовсім недавні – пам’ятні дні над полем Берестецької битви – та пригадати, що сталося тут три сотні і чотири десятки років тому… Автори фільму наголошують: не треба плакати про старовину, бажати вернути її – діло даремне, одначе, оглядатися назад треба, щоб не помилитися знов, як колись помилялись.

У Пошуках Легенд №20 Берестечко
Телекомпанія:Телеканал UA: Рівне
Землі історичної Волині, до яких належить також славнозвісне поле битви під Берестечком, ущент окроплені кров’ю тих хто протистояв польському пануванню, вогнем і мечем виборюючи таку бажану і довгочікувану незалежність. Але судилося інакше… Усім відома берестечцька битва закінчилася поразкою. Але і досі серед дослідників козацької доби ходять численні легенди про героїчних захисників вітчизни!

Фільм “Берестечко — козацька слава”
Телеканал: Рівне 1
Провінційні історії

Фільм “На полі Берестецької битви”
Спільний проект телекомпанії Рівне 1 та видавничого дому ОГО
Влітку 1651 року на полі Берестецької битви біля сіл Пляшева та Острів полягло десятки тисяч козаків й селян, а Хмельницького взяли у полон… Сумна сторінка героїчної історії нашого народу..

2 thoughts on “Відео

  1. Для зацікавлених фільмом “Берестечко. Битва за Україну”.
    Обговорення фільму у телепередачі Андрія Смуся “Власна думка” на телеканалі “Сфера ТВ” – http://rodovid.rv.ua/

Comments are closed.

Scroll to top